DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

1. GROZIOVITRINA.LT dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.

2. Dovanų kuponą galima įsigyti internetiniame puslapyje arba atvykus į Julijos saloną adresu: Šaltupio g. 10, Anykščiai.

3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas šiose vietose:
Internetiniame puslapyje arba atvykus į saloną pas Juliją adresu: Šaltupio g. 10, Anykščiai.

4. Specialūs pasiūlymai bei dovanos galioja PERKANT dovanų kuponą, o ne juo atsiskaitant. Dovanos ir specialūs pasiūlymai yra taikomi užsakymams, jei jų galutinė papildomai sumokama suma po dovanų kuponų panaudojimo siekia sąlygose numatytą sumą.

5. Dovanų kupono galiojimo laikas nėra ribojamas.

6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

9. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

10. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

11. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.

12. Internetinė parduotuvė GROŽIOVITRINA.LT pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje.

13. Iškilus klausimams dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo galime kreiptis el. paštu info@groziovitrina.lt

Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti Norų sąrašas
Close Neseniai Peržiurėti
Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos